Про Компанію

Заснована в 1986 році в Парку Шинчу (Тайвань), компанія D-Link є всесвітньо відомим розробником і виробником мережевого й телекомунікаційного обладнання та пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегменту і провайдерів інтернет-послуг.

Згідно з дослідженнями, проведеними аналітичною компанією Synergy Research Group, D-Link займає перше місце у світі за об’ємом продажів обладнання у споживчому секторі ринку мережевого обладнання. 127 регіональних офісів компанії D-Link здійснюють продаж і підтримку обладнання на території більш як 100 країн світу. У компанії працює понад 2000 співробітників. Починаючи з 2005 року річний обіг компанії перевищує $1 мільярд доларів.

D-Link пропонує закінчені мережеві і комунікаційні рішення для побудови «цифрового будинку», підприємств малого і середнього бізнесу, мереж масштабу робочих груп і підприємств та провайдерів послуг Інтернет. Крім цього, компанія виробляє повний спектр обладнання для створення кабельних і бездротових мереж, широкосмугового доступу, IP-телефонії та мультимедіа-пристроїв.

D-Link володіє патентами і авторськими правами на ряд унікальних розробок, у числі яких комп’ютерні чипи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інша інтелектуальна власність. Принципи організації керування виробництвом, використовувані компанією, відзначені сертифікатом системи менеджменту якості ISO 9001 і сертифікатом системи екологічного менеджменту ISO 14001.

Застосування інноваційних методик і високі вимоги до якості дозволяють компанії випускати високопродуктивні пристрої, що базуються на сучасних стандартах. Йдучи назустріч вимогам споживачів, компанія пропонує найліпші ціни на ринку систем зв’язку в поєднанні з високою якістю пристроїв.